bursa web tasarım

Alivre web tasarım konusunda 20 yılı geride bırakmış bir şirkettir. Bursa web tasarım şirketleri arasında adını üst sıralara yazdırmayı başarmıştır. Hızlı, güçlü ve profesyonel alt yapısı ile Alivre Bursa web tasarım piyasasında önemli bir aktördür. Gelişen teknolojiyi iyi anlamış ve gerekli yatırımları zamanında yapmış bir firmayız. Web tasarım, çoğunlukla görselliği ifade eden bir kavram olarak algılanır. Zira, web sitesi yapımını yani tasarım, yapı, teknoloji ve içerik olarak bir web sitesinin yayına hazır hale getirilmesini ifade etmektedir.

Web sitesi tasarımı, görsel olmanın yanı sıra; kullanıcı dostu olmalı, %100 yönetilebilir olmalı ve arama motorlarına uyumlu olarak hazırlanmalıdır. Güncel web tasarım trendlerini yansıtan, firmaya özel spesifik bir web tasarımı ve programlaması ile web tasarımları hazırlanmaktadır. Özellikle Arama motoru dostu yazılım altyapısı ile oluşturulmuş web siteleri ile yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Standartlara Uygun

Web tasarım standartlarına uygun olarak çalışıyoruz. W3 standartlarınca hareket ediyoruz.

Kaliteli Tasarım

Sektör uygun ve ziyaretçilerin gözünü yormayacak ölçü / değere sahip siteler yapıyoruz.

Responsive

Tüm cihazlarda sorunsuz olarak çalışabilecek olan tasarımlar üretiyoruz.

Temiz Kodlama

Siteyi ağır hale getirip hızı düşürecek her türlü kodlamadan uzat duruyoruz.
Yeteneklerimiz

Web Tasarım
Web Yazılım
Kurumsal Tasarım
E-Ticaret Yazılımı
Web Tasarım Süreci: 4 Adımda Siteniz Hazır!

bursa web tasarım

1- Araştırma ve Hazırlık

Müşterinin beklentileri nedir ve hazırlanacak sitenin içeriğinin ne yönde olacağına dair araştırma yaparak çalışmaya başlıyoruz. Sitenin hangi kullanıcı kitlesine hitap ettiği ve sitede nasıl bir aktivite olacağını belirliyoruz. Örneğin site sadece kurumsal olarak hazırlanıp iletişim için mi kullanılacak yoksa sitede bir kullanıcı aktivitesi de olacak mı gibi çeşitli sorular ile nasıl bir çalışma yapacağımıza daire görüşme yapıyoruz.

Sektör araştırması da yaparak rakiplerin ne gibi bir çalışma içinde olduğunu inceliyor, ayrıca sektörün yurt dışı rakiplerine de göz atıyoruz. Bu sayede firmanın rakipleri hakkında da yeterince bilgi sahibi olmaktayız.

2- Hedeflerin Belirlenmesi ve Ön Çalışma

Yapılan tüm araştırma ve müşteri ile yapılan görüşmeden sonra web sitesinin nasıl olacağına dair taslak çalışma ekibimizce hazırlanmış olur. Firmanın hedeflerini iyi anlayıp ihtiyaçlarını doğru analiz ettikten sonra ön çalışma yapıyor, böylece müşterinin hazırlanacak tasarım hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz.

Web tasarım için gereken programlar ve yetenekli ekibimiz sayesinde müşteri hedeflerini anlamamız sadece dakikalar alıyor. Müşterinin nasıl bir tasarım ve içinde neler olmasını istediğini kayıt altına alıyoruz.

bursa web tasarım
bursa web tasarım

3- Tasarım Yapılması ve Testler

Şimdi tasarımı yapmaya başlıyor ve oluşan tüm sorunları düzeltiyoruz. Bu aşamada yerel olarak çalıştığımızdan site yayında değildir. O yüzden de gerekli müdahaleleri site hizmete girmeden yapmış oluyoruz. Masaüstü, mobil ve tablet gibi farklı cihazlarda testler yaparak inceliyoruz.

Web tasarım için gerekli olan web tasarım programları ve web tasarım uzmanı çalışanlarımız ile istenilen tasarımı kısa sürede hazır ediyoruz. Gerekli düzenlemeler ve sitenin çalışma durumunu inceliyoruz. Ayrıca SEO açısından da önemli olan site hızı konusuna aşırı derecede dikkat etmekteyiz. Minimum kod ve dosya ile tasarımı hazırlıyoruz.

4- Teslimat ve Revizeler

Hazırladığımız tasarımı müşteri ile beraber inceleyerek gerekli olan revizeleri not alıp, kısa sürede düzenliyoruz. Bu sayede de müşterinin istediği web site eksiksiz ve tam olarak hazırlanmış oluyor. Tüm bu süreç zarfında müşteri ile iletişimimizi kayıp etmeyip güven içinde tutuyoruz.

Web tasarımı hazırlayıp yayınlayarak müşterimize teslim ediyoruz. Müşterinin kullanabilmesi için hazırladığımız kolay kullanımlı yönetici paneli de tasarıma entegre olarak teslim edilir. Bu sayede müşteri istediği zaman site üzerinde ekleme, çıkarma ya da düzenleme yapabilir.

bursa web tasarım

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web site hazırlamak profesyonel ve uzman bir ekibin eline bırakılması gereken bir konudur. Özgün, kaliteli ve işletmenin duruşunu temsil edebilecek bir web site Alivre gibi kendini işine adamış ekibin bulunduğu bir firma tarafından hazırlanabilir. Web tasarım hazırlamak zorlu bir süreçtir. Site hızı yüksek, mobil uyumlu, responsive ve w3 standartlarına uygun iyi bir tasarım hazırlamak için doğru ekip, doğru araçlar ve kreatif bir ekip gerekir.

Alivre 2003 yılında çıktığı web tasarım hizmetleri yolunda bir çok işletmenin web sitesini başarılı ekibi sayesinde zamanında teslim etmiştir. Bursa'da bulunan ofisimizde her biri alanında kendini ispatlamış yetenekli çalışanlarımız ile web tasarım ve e-ticaret yazılımı konularında hizmet vermekteyiz. Siz saygın ve değerli müşterilerimiz için en iyi web sitesini hazırlayarak belirlenen teslim süresinde kullanıma açıyoruz. Bursa web tasarım firmaları arasında yer almaktan ve bu alanda 20 yılı geride brakmaktan gurur duyuyoruz. Web sitelerini hazırlamak için hafta içi her gün saat 09.00'da masa başında olan ekibimiz var güçleri ile çalışmaktadır.

Web site işletmelerin internette kendilerine yer buldukları hizmetleri ve ürünleri hakkında bilgiler paylaştıkları bir yapıdır. Gelişen teknoloji ile beraber son 10 yılda artan internet kullanımı sayesinde işletmeler internette var olmaya başladı. Öyle ki bir işletme internette var olmamasının hayatta kalma mücadelesi ile eş değer olduğunu anladı. Alivre 2003 yılında başladığı web tasarım ve eticaret yolculuğuna çok güçlü olarak devam etmektedir. Bursa'da bulunan ofisinde web tasarım ve eticaret başta olmak üzere Google Ads, Facebook ve Instagram reklamları gibi benzer dijital pazarlama hizmetleri vermektedir. Güçlü alt yapısı ve kendini kanıtlamış ekibi ile Alivre Bursa'dan başlayıp türkiye ve Dünya'da bir çok ülkede web tasarım hizmeti vermiştir. Bursa'nın en iyi web tasarım ajanslarından birisi olmakla beraber Türkiye'nin de en iyi web tasarım firmaları arasına adımızı yazdırmak istiyoruz. Bu hedef için de her geçen gün daha da kendimizi geliştiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile kaliteli bir web sitesi ve Google'ı bir araya getirip hem kurumsal siteleri hem de eticaret sitelerini görünür hale getiriyoruz.

Geliştirdiğimiz eticaret yazılımı ile de işletmelerin eticarete giriş yapmasını ve sipariş almasına olanak sağlıyoruz. Bir web sitesi tek başına yeterli değildir. Rakipleri anlayarak iyi bir çalışma ile öne çıkmak için arama motoru çalışması ve diğer dijital pazarlama yatırımlarını da yapıp müşteri kazanmak gereklidir. Her geçen gün daha fazla firma internete yatırım yapıyor ve bunun geri dönüşü olmasını bekliyor. Siz de rakiplerinizin kim olduğunu biliyorsunuz, ayrıca internetten yığınla sipariş ve müşteri aldığını da görüyorsunuz. Neden bekliyorsunuz? Alivre bunun için var! İhtiyaçları karşılayan hızlı ve şık bir web site sahibi olun!

Kurumsal Web Tasarım

Bursa web tasarım firmaları Bursa'nın önde gelen işletmelerinin web sitelerini hazırlayarak kullanıma sunuyor. Web tasarım fiyatları işletmenin isteklerine göre belirlenir. Sitenin içinde barındırması gereken özelliklere göre fiyat teklifi verilir. Alivre web tasarım ajansı Bursa işletmelerine en iyi web tasarım hizmetini vermeye yıllardır devam ediyor.

Web tasarım ajansları bünyelerinde css, javascript, html, php gibi yazılım dillerine hakim yazılımcı personele sahiptir. Aynı şekilde Google webmaster araçlarına hakim çalışanları da bulunur. Web tasarım hazırlamak için Photoshop gibi gibi çeşitli tasarım araçları kullanabilen kreatif çalışanlar ile de güzel işler çıkarırlar. Alivre olarak biz de web tasarım konusunda yetenekli çalışanlarımız ile projeyi en iyi şekilde teslim etmek ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bursa'da web tasarımı Alivre tarafından yürütülen onlarca işletme bulunuyor. Bursa yazılım şirketleri içinde yer alan Alivre hazır web tasarımı ürünleri ile hizmet vermektedir.

Bursa web tasarım alanında hizmet veren şirketlere ev sahipliği yapan bir şehirdir. Bursa'da web tasarım ve e-ticaret yazılımı alanında hizmet veren Alivre web sitenin işletmelerin internetteki adresi olduğunu bilgidinden dolayı özenli ve düzenli web siteler hazırlar.

Ziyaretçilerin aradığını bulduğu ve kolay kullanımlı olarak hazırlanan web tasarım en ideal web sitesidir. Çünkü ziyaretçi siteye bilgi, ürün, iletişim bilgisi ya da bir metin aramak için girmektedir. Aradığını kolayca bulabildiği hızlı bir web sitesi kalitelidir. Bu konulara dikkat edilerek hazırlanan web siteler kullanıcı açısından iyi puan alır. Alivre olarak deneyimli ekibimizle beraber, geçmişteki olumlu referanslarımızın aydınlık yolunda ilerlerken size de web tasarım konusunda sonuç odaklı çözümler sunmayı görev ediniyoruz. Kurumsal kimliğinizi yansıtan, güncel görsellik trendlerini yansıtan ve arama motorlarına uyumlu şekilde titizlikle tasarlanmış bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Bir web sitesinin, müşterimiz için dijital dünyada kendisini sunduğu vitrin olduğu bilinciyle web sitenizi kurgularız. Karşılıklı mutluluk ve memnuniyet ekseninde yaptığımız çalışmalarla web sitenizi kullanımınıza sunarız. Bursa web tasarım firması olarak yüzlerce firmanın tasarımını itina ile yaptık.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Bursa web tasarım firmaları arasından sıyrılarak güçlü bir ekip oluşturmuş ve bu ekip ile Türkiye ve uluslar arası arenada boy göstermektedir. Web tasarım sayesinde işletmeler internette çok daha etkili ve saygın bir vere sahip olabilir. Hızlı, mobil uyumlu, responsive, seo uyumlu ve kaliteli içeriğe sahip bir site ile internette ben de varım demek mümkündür. Web tasarım firması Alivre ile iletişime geçip kurumsal web site sahibi olabilirsiniz. Aynı şekilde eticaret yazılımları ile de internet üzerinden sipariş alabilirsiniz.

Bursa web tasarım ajansları sadece Bursa'da hizmet vermez. Aynı zamanda Türkiye'nin tüm şehirlerindeki işletmeler için de web tasarım hizmeti verirler. Biz de Avlire markamızla 2003 yılından beri Bursa'daki ofisimizde tüm Tükiye'ye web tasarım hizmet veriyoruz. Ayrıca kendi üretimimiz olan eticaret yazılımızla da web tasarım gücümüzü birleştirip online satış serüveni başlattık. Web tasarım hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Aklınızdaki tüm sorulara teker teker cevap vereceğiz.

Web sitesi işletmenin ihtiyacı olan sayfaları ve bilgileri içinde barındırır. Bu bilgiler için ziyaretçi siteye geldiğinden dolayı da doğru ve kaliteli içerikler sunulması gerekir. Bursa web tasarım hizmetimizde müşterilerimizin web tasarım ihtiyaçları için kaliteli çözümler sunuyoruz. Böylece işletmenin web sitesi ihtiyacı tam manası ile karşılayan bir web tasarıma sahip olur.

Bursa web tasarım ajansı Alivre ile çalışarak temiz kodlanmış, hızlı ve şık bir web site sahibi olabilirsiniz. İşletmenize yakışır ve işletmenizi en iyi anlatan web site Alivre'de. Bursa'nın siz saygın işletmeleri için Alivre gücü ile kaliteli bir web site sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurup ya da iletişim seçeneklerinden birini seçp bize ulaşmanız yeterli. Alivre gücüyle en kısa sürede siteyi hazır edeceğiz.

Web tasarım Bursa'da Alivre'den sorulur. Bursa yazılım şirketi Alivre ile iletişime geçin, farkı görün! İnternet sitesi kurmak ve geliştirmek için hafta içi her gün çalışıyoruz. Bursa web tasarım firması Alivre olarak ilk günkü heyecanımız çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Web sitesi sahibi bir firma olarak kurumsal web tasarım hizmetlerimizden faydalanıp işinizi en iyi anlatan siteye sahip olun.

Seo Uyumlu Web Tasarım

Web tasarım ajansı ile çalışmanın en güzel yönlerinden birisi yaratıcı ve hayal gücü geniş çalışanların olmasıdır. Bir firma web sitesini web tasarım ajansına bıraktığında çok kaliteli ve muazzam işler ortaya çıkacaktır. Bu sayede işletmenin web sitesi ziyaretçileri için faydalı olacak şekilde hazır hale gelmiş olur. Bursa web tasarım firmaları içinde çok yaratıcı olanları da bulunuyor. Bu yaratıcılık sayesinde hazırlanan web siteler özgün ve kullanışlı oluyor. Sadece web sitenin var olması ya da rastgele hazır bir tema üzerine kurulan web siteler gibi baştan savma işler olmaz. İşte bu yüzden de kaliteli ve kullanışlı bir web sitesi sahibi olmak için web tasarım şirketleri ile çalışmak gereklidir. Bursa web tasarım şirketleri arasında kendine yer edinmiş ve fark edilmeyi başarmış olan Alivre web tasarım ihtiyacınızı karşılamak için hazırdır.

Web tasarım standartları ve web tasarım trendleri doğrultusunda hazırlanan bir web sitesi kullanışlı olacaktır. Ziyaretçinin içinde kayıp olmayacağı ve aradığını kolayca bulacağı bir web site en ideal hazırlanmış web sitedir. İşinde uzman çalışanlara ve kaliteli referanslara sahip Bursa web tasarım firması ile çalışmak en iyi tercihtir.

Seo ve mobil uyumlu bir web sitesi hem web standartlarına hem de Google kriterlerine uygun olacaktır. Bu 2 kritere uygun hazırlanan bir web sitesi Google'da sıralama kazanmak için uygun hale gelir. Böylece seo danışmanı da zorlanmadan siteyi yukarı taşıyabilir. 1999 yılında kabul edilen ve sürekli güncellenen w3 standartlarına uygun olarak hazırlanan web siteler en kaliteli web sitelerdir. Google, Yandex, Bing ve diğer tüm arama motorları w3 standartlarına göre sıralama kriterleri belirlemişlerdir. Bu yüzden de bir web sitenin w3 css, w3 html ve w3 javascript kurallarına uygun olması gereklidir. Arama motoru optimizasyonu yani seo bir web sitenin arama motorları çalışma prensiplerine uygun hale getirilerek sıralama kazanması için yapılan çalışmalara verilen isimdir. Detaylı bilgi almak için daha önce paylaştığımız seo nedir blog yazısına göz atabilirsiniz. Seo'nun ne olduğu hakkında anlaşılır şekilde anlatmaya çalıştık. Ayrıca seo kategorisinde ve web tasarım kategorisinde de detaylı blog yazıları bulunuyor. Bakmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.
Web Tasarım, E-Ticaret ve Web Yazılım referanslarımızı incelemek için tıklayınız
Web Tasarım İçin Sıkça Sorulan Sorular

1- Web Tasarım Nedir?

Web tasarım bir web sitenin yazılım ve tasarım olarak tamamlanıp hazırlanması sonucunda ortaya çıkan çalışmadır. Bir web sitesi çeşitli yazılım dilleri kullanılarak hazırlanabilir. Yüzlerce yazılım dili bulunuyor. Bunlar arasında en popüler olanları html, javascript, css ve php dilleridir. Web tasarımı nedir blog yazımıza göz at.

2- Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Web sitesi açmak için öncelikle domain ve hosting gerekir. Domain alan adıdır. (örnek www.alivre.com) Hosting de web sitesinin dosyalarının tutulduğu yerdir. Yani sunucu bilgisayar. Daha sonra sitenini yazılım dilinin ve amacının belirlenmesi gerekir. Site kodlanmaya başlanır ve gerekli düzenlemeler ile kullanılır hale gelir. Detaylı bilgi için web sitesi nasıl yapılır blog yazısına bakabilirsin.

3- Responsive tasarım nedir?

Web sitenin tasarımının her türlü cihaz ile uyumlu olmasına responsive tasarım denir. Google'ın responsive sitelere öncelik vereceğini açıklamasının ardından büyük bir trend haline geldi. Web tasarım firmaları da çalışmalarında bu konuya çok dikka tederler. Daha fazlası için responsive web tasarım nedir içeriğine bakmanı tavsiye ederiz.

4- Mobil uyumlu web sitesi nedir?

Mobil kullanım oranı masaüstü ve diğer cihazları kullanım oranını geçtiğim yıllarda aşmayı başardı. Bu yüzden de Google'da sıralama krilerlerine önemli bir madde olarak mobil uyumlu olmayı ekledi. Mobil uyumlu olan bir site mobilden giren bir ziyaretçiye uygun bir götüntü sunacağı için son derece gereklidir. Ziyaretçi kaybını da önler. Detaylı bilgi için mobil uyumlu web sitesi nedir makasine bakabilirsiniz.

5- Web tasarım programları nelerdir?

Web tasarım hazırlamak için bazı programlar da kullanılabilir. Kullanıcıya iyi bir kullanım sunan web tasarım programları ile hem kolay hem de daha doğru bir çalışma yürütülür. Programlar için web tasarım programları içeriğine göz atın.

6- Web tasarım fiyatları nedir?

Web sitesi içinde olması gereken özellikler, sitenin yapısı ve site için harcanacak emeğe göre fiyat belirlenir. Web tasarım fiyatları ortalama 2000 TL'den başlayarak 15 bin TL'ye kadar çıkar. Hatta istenilen siteye göre çok daha fazlasını dahi görebilir. Web tasarım fiyatları blog yazısında başka bilgiler de paylaştık.

7- Web tasarım ekibi nedir?

Alivre, web sitesi hazırlamak için uzman personellere sahiptir. Web tasarım konusunda kendini yetiştirmiş ve gerekli tüm programlara hakim web tasarım ekibi ile müşteriler için gerekli çalışmaları yürütüyoruz. Blog'da web tasarım ekibi makalesinde detaylıca inceledik.

8- Web tasarım trendleri nedir?

Her sene çeşitli teknolojiler sayesinde bazı web tasarım trendleri çıkar. Bu trendler sayesinde web siteleri de kendilerini daha farklı özellikler ekleyerek geliştirirler. Biz de müşterilerimizin sitelerini gerekli trendlere göre düzenleyerek özgün ve güncel tasarıma/yazılıma sahip olmasını sağlıyoruz. Daha fazlası için web tasarım trendleri içeriğine buyrun.

9- Web tasarım standartları nedir?

w3'e bağlı uzmanlar tarafından belirlenen web site standartları w3.org sitesinde açık şekilde paylaşılmıştır. Bu standartlar tasarımın düzgün işlemesi ve sitelerin doğru çalışması içindir. Detaylı bilgi için www.w3schools.com sitesine ya da web tasarım standartları blog yazımıza bakabilirsiniz.

10- Web sitede hangi sayfaları oluşturmak gereklidir?

Web siteler bir konu üzerine açılır ve konuya uygun olarak dizayn edilir. Web tasarım sitenin ziyaretçileri için gereken tüm düzenlemeleri içerir. Sitede oluşturulması gereken sayfaları oluşturarak ziyaretçilere amacına uygun bir site deneyimi yaşatılır. Daha fazlasını buradaki blog yazısında inceledik.

11- Kişisel verileri koruma kanununa uyuyor musunuz?

Alivre uluslar arası geçerliliği olan ve etik olarak da uyulması gereken kişilel verilerin gizliliği sözleşmesine uymaya söz vermiştir. Böylece kişisel verilerin yasal izinler ölçüsünde takibi ve kullanımı yapılır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için kişisel verileri konruma kanunu mevzuatına bakabilirsiniz.Detaylı bilgi almak için bize ulaşın!