Neden Google Ads ?

Google Ads, Google tarafından geliştirilen online bir reklam platformudur. Google Ads reklamlarının detaylı hedefleme özelliğiyle, hedef kitlenize markanızı, ürün veya hizmetlerinizi aradıkları noktada ulaşabilir, satışlarınızı ciddi bir oranda arttırabilirsiniz. Google Ads platformunda, uygun bütçelerle etkili reklamlar oluşturabilirsiniz.

Remarketing Özelliği

Remarketing, çerezlere dayalı bir teknolojiyle çalışmaktadır. Bir javascript kodu, sitenize gelen ziyaretçinin tarayıcısına bu kodun bırakılmasını sağlar. Bırakılan kod, kullanıcıların gezdikleri tüm internet sitelerinde bulunan Google reklam alanlarında görsel reklamlarınızın gösterilmesine olanak sağlar.

Bu, Google Reklam modeli ile sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, sitenizi ziyaret edip ayrıldıktan sonra internet ortamında ziyaret ettikleri her yerde, firmanıza ait olan reklamları görür. Söz konusu reklam modeli, kullanıcılarda marka bilincine ve siteye gelen ziyaretlerin satışa dönme oranına ciddi bir katkı sağlar.

Ölçülebilen Reklamlar

Google arama motoru, alışılagelmiş birçok dergi, gazete, radyo ve TV reklamlarından farklı olarak, doğru bir şekilde ölçümleme olanağı içeren bir sistem sunmaktadır. Bu sistem, kolay bir şekilde maliyet-geri dönüş hesaplaması yapmanızı ve bu doğrultuda reklam stratejilerinizi anlık olarak yönetme imkânı verir.

Google Ads

“Google’da ilk sayfada yer almak, en işlek caddede mağaza açmaktan daha faydalıdır”

Ads Reklamlarının Faydaları:

- İnternet sitenizin trafiğini arttırma
- Doğru hedef kitleye ulaşma
- Hedef kitlenizle iletişime geçme
- Satışlarını ciddi bir oranda arttırma
- Marka bilinci yaratma
- Hedef kitle hakkında detaylı bilgiye sahip olma

Neden Alivre ?

İnternet mecrasında ilgili web sitelerinde, ilgili müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar. Alivre olarak konusunda profesyonel ekibimizle birlikte, Ads reklamlarının getirilerinden maksimum seviyede faydalanmanız ve potansiyel hedef kitlenize en doğru şekilde hızlıca ulaşmanız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz de dünyanın en çok ziyaret edilen internet sitesinde üst sıralarda yerinizi alarak satışlarınızı ciddi oranda arttırmak istiyorsanız, karşılıklı memnuniyet çerçevesinde reklamlarınızı oluşturmayı görev ediniyoruz.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın!